Mutfak Tıkanıklık Açma


Mutfakların temizliği ve özellikle lavaboların temiz kalması hanımların olmazsa olmazlarındandır. Bu nedenle mutfak lavabosunun ve giderlerinin tıkanık olmaması gerekir. Mutfak tıkanıklık açma hizmeti oldukça büyük önem teşkil etmektedir. Mutfakta bulunan bulaşık makinesinin bağlı olduğu ve çamaşır makinesinin bağlı olduğu giderler genelde aynı boru üzerindedir. Ana giderde olası bir tıkanıklık bu makinelerin ve tabi ki mutfak lavabosunun dolmasına ve bozulmasına yol açabilir.

Sadece evlerde değil, yemek şirketlerinin mutfaklarında, toplu yemek çıkaran ve çalışanlarına yemek hizmeti sağlayan şirketlerin yemekhanelerinde, askeri kışlaların yemekhanelerinde mutfak lavabolarında tıkanıklık meydana gelmesi olasıdır. Çünkü buralarda kontrol sağlanabilmesi çok zordur. Bu nedenle, iş mutfak tıkanıklık açma konusuna gelmeden önce belli aralıklarla bu tarz yerlerin de gider bakımları yapılmalıdır.

Mutfaklarınızda tıkanıklık durumları ile karşılaşmamak için önlemler almak gereklidir. Özellikle iri taneli yemek artıkları mutfak lavabo giderine değil çöpe atılmalıdır. Ayrıca üzerindeki artıklardan arındırılmadan bulaşık makinesine konulan bulaşıklar da giderde tıkanmaya yol açabilir. Hep yapılan bir hata olan çay posasını direkt gidere atmak konusu da önemli bir tıkanıklık sebebidir.

Bizimle iletişime geçerek bu sorunları bertaraf edebilir ve kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Tıkanıklık açma işlemlerini kırmadan, dökmeden ve teknolojik görüntüleyici cihazları kullanarak yapmaktayız. Uzman ekibimiz ve 7/24 çalışma saatlerimizle günün hemen her saatinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.