Tıkanmış Logar Açma ve Temizleme


Logar tıkanıklıkları eğer önemsenmez ve önüne geçilmez ise büyük bir sorun haline gelmektedir. Bir çok sebepten dolayı tıkanan logarlar zaman ilerledikçe kötü kokular yaymaya, atık geçişini yavaşlatmaya ve bir süre sonra da tamamen tıkanarak durdurmaya başlar. Tamamen tıkanan logarlar size, çevrenize ve ailenize hem maddi hem de sağlık açısından ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle de belli aralıklarla logarlarınızın kontrolünü yaptırmanızı öneririz.

Ankara Logar Tıkanıklık Açma Hizmeti


Ankara logar açma hizmeti veren firmamız sizin daha rahat ve sorunsuz bir yaşam sürmeniz için her zaman hazır bulunmakta ve günün hemen her saatinde hızlı bir şekilde sizlerin sorununu çözebilmektedir. Logarlarınızın periyodik olarak kontrolünü de gerçekleştiren firmamız tamamen teknolojik çözümler sunmaktadır. Kanal ve logar içi görüntüleme sistemleri ile sorunun tam olarak kaynağına inmektedir. Böyle eski usullerdeki gibi kırma, dökme işlemleri, yanlış bağlantı takip etme gibi sorunları tamamen ortadan kaldırarak, direkt sorunun kendisine müdahale etmektedir. Ayrıca ilk defa logarınız tıkanıyorsa gizli veya kayıp olan logarlarınızın tespitini de yapmaktayız.

Alanında uzman ekiplerimizle Ankara logar tıkanıklık temizleme hizmetlerini en kaliteli ve profesyonel şekilde vermeye özen göstermektedir. Özverili ve titiz çalışılmayan bir logar temizlik ve logar açma işi kısa bir süre sonra tekrar sorunlar çıkaracaktır. Bu sebeple Ankara Yunus Kanalizasyon farkı ile garantili ve profesyonel hizmetler alarak tüm sorunlarınızdan kurtulmanızı öneririz.

Logar Tıkanıklığı Neden Olur?


Logarların açılması işini biz hızlıca halledebiliriz ancak logar kullanımı esnasında dikkat etmeniz gereken durumları da hatırlatırız. Logarların genel olarak tıkanma sebepleri kullanıcı hataları, usta hataları, kalitesiz malzeme kullanımı ve beklenmedik yoğunlukta kullanımlardan kaynaklanmaktadır. Diğer durumlar ise logar yollarının çürümesi, çatlayarak sızdırması, başka sızıntıları içerisine almasından kaynaklı tıkanıklıklar olabilir. Logar tıkanıklığına suda erimeyen cisimler, çocukların lavaboya attıkları oyuncaklar, eşyalar ve suda erir gider veya su götürür diye düşünerek attığımız küçük ama sıkıntılı parçalar neden olmaktadır. Logarınızın tıkandığını fark edip kendi yöntemleriniz ile açmaya çalışmanız da süreci bazen uzatmakta ve daha içinden çıkılmaz bir hale getirebilmektedir. Bu nedenle eğer sorununuz varsa ve bunu kendiniz çözmek isteseniz bile bizi arayarak bir uzmanına danışmanızı tavsiye ederiz.

Yıllardır verdiğimiz sorunsuz hizmetlere yenilerini ekliyor ve memnun müşteri kitlemizi sürekli olarak artırıyoruz. İşlerimizde her zaman sağlam malzeme, sağlam ve teknolojik ekipmanlar, profesyonel ekipler ile çalışıyor ve sizlere en iyiyi sunmanın gayretini sarfediyoruz.

Siz de logar tıkanıklık sorunlarınızı minimize etmek ve yok etmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.