Lavabo Tıkanıklık Açma


Lavabolarınız tıkandığında genellikle lavabo açıcı denilen sıcak su ile karıştırılarak uygulanan ürünler kullanılmaktadır. Küçük tıkanıklıkları tek başına çözebilen bu ürünlerin temini de oldukça kolaydır.
Küçük tıkanıklıkların dışında, giderlerinizde ve özellikle lavabolarınızda meydana gelen ve yukarıda bahsettiğimiz tarz ürünlerin de başa çıkamayacağı nitelikte lavabo tıkanıklıkları, gider tıkanıklıkları meydana gelebilmektedir. Bu tarz bir durumda işin uzmanından yardım almak önemlidir.

Lavabo Açma Yöntemi


Klasik yöntemler kullanan ve kendisini lavabo tıkanıklık açma ustası olarak tanıtan insanlar da işlerinizi yapmaya çalışacaktır. Bu aşamada firma olarak biz; kırmadan, dökmeden ve eski yöntemlere göre daha hızlı ve etkili olabilecek olan teknolojik yöntemleri kullanıyoruz.
Lavabonuzda oluşmuş olan tıkanıklığı kameralar ile görüntüleyebiliyor ve tıkanıklığın durumuna göre yöntem belirleyerek lavabo tıkanıklık açma işlemlerini yapıyoruz. Özel cihazlarla ve genelde ilk aşamada basınçlı su yardımı ile yapılan işlemler tesisata zarar vermeden gerçekleştiriliyor. Daha zor tıkanıklıkları özel aşındırıcılar ve temizleyiciler ile bertaraf ediyoruz.
Sadece lavabolarınızda değil, mutfak, banyo, balkon gibi birçok mekânda oluşan tıkanıklıkların üstesinden gelerek size rahat bir nefes aldırmak bizim işimiz. Sahip olduğumuz uzman ekipler ile sizlere verdiğimiz hizmetten kesinlikle memnun kalacaksınız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız bizim için esastır. Siz de sorularınızı ve sorunlarınızı bizimle paylaşarak ekibimizi çağırınız. Günün hemen her saatinde sizin yardımınıza hazır olacak ve ivedilikle sorunun bulunduğu mekâna intikal edecek olan profesyoneller ile işiniz çözülecektir.
Lavabo tıkanıklık açma hizmeti için bizi hemen arayabilirsiniz. Ankara Yunus Kanalizasyon her zaman hizmetinizdedir.