Kanal Açma Hizmeti

Ankara kanal açma hizmetlerinde uzman bir ekibe ihtiyaç duyduğunuzda, size en kısa sürede en güvenilir ve kaliteli hizmeti verebilecek olan firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ‘da yıllardır kullanılan alt yapının sorun çıkartıyor olması olağan bir olay haline geldi. Alt yapı sorunları genellikle yağışlar sonrası veya aşırı kullanım sonrası meydana gelmektedir. Ankara kanal temizleme hizmeti veren Yunus Kanalizasyon firmamız işte tam da burada sorunlarınıza çözüm üretiyor. Bizimle hemen iletişime geçerek kanal temizliğinizi hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Ankara kanal açma hizmetleri için doğru adrestesiniz.

kanal açma

Kanal açma işlemi dikkat gerektiren hassas bir iştir. İşlem öncesinde tıkanıklığın meydana gelmesindeki asıl sorunun ne olduğunun tespiti çok önemlidir. Klasik yöntemlerin geride bırakıldığı günümüzde teknolojik ekipmanlarla hizmet veren alanında uzman personellerimiz, görüntülü kamera tespit cihazları ile sorunun kaynağına iner. Tıkanıklığın neden dolayı olduğu belirlendikten sonra hangi yöntem ile kanal açma işlemleri yapılması gerektiği belirlenir ve uygulamaya başlanır. Klasik yöntemler ile gerçekleştirilmeye kalkılan tıkanıklık uygulamalarında kazı yapılması, meydana gelebilecek kırılmalar, çatlamalardan dolayı ekstra maliyetler ortaya çıkabilmektedir. Tüm bu olumsuzlukları bir kenara bırakarak planlı ve programlı bir yöntem ile işimize devam ederiz.

Kanal Açma Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Kanal tıkanıklık tespitinden sonra ilk olarak tıkanıklığın civarının temizlenmesi ve tıkanıklık basınç ile bertaraf edilebilecek bir yapıda ise hemen çözüme kavuşturulması için vidanjör yardımı ile yüksek basınçlı su ile müdahale işlemi gerçekleştirilir. İşlem yerine göre uzun zaman alabilmektedir. (2 saate kadar işlem devam edebilmektedir.)

Bu işlem ile temizlik gerçekleştirildikten sonra hâlâ tıkanıklık devam ediyorsa özel cihazlar kullanılarak tıkanıklığa neden olan kitle parçalanır ve tekrar basınçlı su yardımıyla uzaklaştırılır.

Tüm bu çalışmaların sonunda kanal açma, kanal temizleme hizmeti başarıyla gerçekleştirilecektir. Profesyonel ekiplerimiz ile hem zamandan, hem de yapılacak uygulamanın maliyetinden kazanacaksınız.

Bizimle hemen iletişime geçmek için tıklayınız. Sizi karşılayacak ekip bireyimiz ile tüm aşamaları konuşabilir ve bizi sorunun kaynaklandığı bölgeye hemen intikal etmesini sağlayabilirsiniz.