HAKKIMIZDA

Sahip olduğu kaliteli ekipman ve uzman ekipleri ile kanal tıkanıklığı, logar temizliği gibi işler başta olmak üzere suyun olduğu hemen hemen her bölgede meydana gelebilecek her türlü akıntı ve sızıntının önlenmesi için gerçekleştirdiği planlı uygulamalarla adından çokça söz ettirmektedir.

20 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel hizmet veren çalışanları ile; kanal tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma, çatı tamiri, mutfak ve banyo temizliği, su borusu patlaklarının tamiratı ve kısacası su sızıntılarını ilgilendiren tüm mekânlarda kalıcı çözümler sunmaya devam etmektedir.

Uygulamalarımız Ankara Yunus Kanalizasyon garantisi altında verilmektedir. % 100 müşteri memnuniyetini hedef alarak yaptığımız çalışmaları her zaman eksiksiz teslim etmekteyiz.

Ankara Yunus Kanalizasyon olarak hedefimiz müşterilerimize; özel alanlardan kamusal alanlara kadar ortak yaşam alanlarında, su sızıntılarının önlenmesi ile temiz, düzenli ve daha yaşanabilir alanlar sağlamaktır.

Bizimle iletişime geçerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara almaya başlayabilirsiniz.

SORULARINIZ MI VAR? BİZİ ARAYIN!


0531 514 6425 0543 329 0625Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına aklınızdaki sorulara ve sorunlara cevap verebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız işten değil, sizin mekanınız veya işiniz hakkındaki düşüncelerinizden yola çıkarak hizmetlerimizi geliştirmek için çalışıyoruz.

BİZE GÜVENMENİZ İÇİN NEDENLER

Yıllardır inşaat piyasasında varlığımız ile her zaman en kaliteli ve en güvenilir ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ettik. Güven bizim için esastır. Bu nedenle kaliteyi uzaklarda aramayın!

Güvenilir Hizmet

İşlerimizi yaparken güven ortamını oluşturarak işimize başlıyoruz.

Kaliteli Ürünler

Kaliteli bir ürün yapılan işin kesin çözüme ulaşması için esastır. Bu nedenle kaliteden ödün vermiyoruz.

Uzman Ekip

İşinin her aşamasında büyük bir özveri ve titizlik gösteren tecrübeli ekiplerle işinizi tamamlıyoruz.

Tecrübe

Tecrübeli olmak sadece yıllarca o işi yapmaktan ibaret değildir. Bulunulan ortama göre kullanılacak ürün, yöntem ve planlama ile tecrübelerimizi paylaşarak iş yapıyoruz.