Ankara Logar Temizleme


Logarlar özellikle yol üzerinde gördüğümüz ancak sadece yollarda değil, kanalizasyon geçişlerinin bulunduğu hemen her yerde mevcut olan ve olası kanal tıkanıklıklarına müdahale amaçlı kullanılan yapılardır. Belli aralıklarla açılmaktadır ve yollarda gördüğümüz logar kapaklarının altında logar bacası ve hemen altında ise kanalizasyon akış güzergahı bulunmaktadır. Ankara logar temizleme ile kanal geçişlerinin düzenli olarak kontrolü sağlanabilmektedir.

ankara logar temizleme Aslında logar tıkanıklığı dediğimiz durum tamamen kanal akış yönünde giden kanal tahliye borularının tıkalı olmasıdır. Yunus Kanalizasyon olarak bu tıkanıklıkları açacak durumda olan teknolojik ekipmanlarımız ve uzman ekiplerimiz ile hızlı bir şekilde açıyoruz.

Logarların tıkanıklığı aşırı kullanımdan kaynaklı bir anda gelişen tıkanıklıklar olabileceği gibi zamanla giderlerde biriken pisliklerin kalıplaşarak yeni gelen atıklarla koca bir kütle oluşturmasından kaynaklı olabilmektedir. Sorunun ne denli büyük olduğunun tespiti için görüntüleme teknolojisini kullanmaktayız. Son derece tazyikli su ile genel olarak sorunların çoğu giderilmektedir. Ancak büyük kütleler haline gelen tıkanıklıklar özel kırıcılar ile yok edilebilmektedir.

Tüm bu aşamaları göz önünde bulundurduğunuzda logar tıkanıklık açma konusunda profesyonel çözümler sunabilecek olan firmamız ile iletişime geçtiğinizde sizlere kesin ve kalıcı çözümler üreteceğiz.