Ankara Foseptik Temizleme


Her ne kadar Ankara ‘da hemen her yerde kanalizasyon sistemleri gelişmiş ve yerine oturmuş olsa da kanalizasyon bağlantısı olmayan yeni yapıların olduğu muhitlerde inşa edilen foseptik çukurları ile atık sorununun çözülmesi bir nebze sağlanabilmektedir. Foseptik çukurları sayesinde atıklar toplanabilmektedir ancak bu çukurların dolması ile sorunlar da beraberinde gelebilmektedir. Etrafa kötü kokular yayılabilmektedir. Daha kötüsü çukurun dolduğunun fark edilmemesi ile taşmalar ve bu sebeple de bakteri ve hastalık yayılması durumu ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunlardan kurtulmanın çaresi Ankara foseptik temizleme hizmetleri almaktan geçer. Periyodik dönemlerde foseptik çukurlarının temizlenmesi gerekebilir.

ankara foseptik temizleme
Ankara Yunus Kanalizasyon, sahip olduğu vidanjörler ile foseptik çukurlarını vakumlama ile temizlemektedir. Temizlenen foseptiklerin ayrıca yıkanması da gerekmektedir. Günümüzde foseptik çukurları yapılırken etrafının betonarme ile kapatılması sağlanmaktadır. Toprak ile birebir temasının kesilmesi sağlanarak çevreye verilebilecek herhangi bir zararında önüne geçilmiş olunmaktadır. Betonarmenin yapılmaması toprağın zamanla hastalıklı bir hâl alabilmesine ve gevşeyerek kaymalara yol açabilmesine neden olabilir.

Tüm bu olumsuzlukların kesin çözümü Ankara Yunus Kanalizasyon ile iletişime geçerek Ankara foseptik temizleme hizmetini tarafımızdan almak olacaktır. Alanında uzman ekibimizin kaliteli ekipmanlar ile gerçekleştirdiği profesyonel çalışmalar ile siz de sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.